Ürün Bülteni Kütüphanesi
ExxonMobil, Esso, Exxon ve Mobil ürünlerinin bilgi bültenlerini arayabilir, görüntüleyebilir, yazıcıda basabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürün Bülteni için tıklayın >
Mobil yağları tavsiye rehberi
Aracınıza en uygun Mobil Yağını bulmak için kullanımı kolay Yağ Tavsiye Rehberimizden faydalanabilirsiniz >>
Haberler
En Çok Tıklanan Bağlantılar
Mobil 1 Lansman Filmi
Mobil 1 web sitesi
Motor sporlarında Mobil 1
Aracim icin En Dogru Yag?
Hızlı Erişim Linkleri

SIGNUM

 

Kullanılmış Yağ Analizi, numunelerin verimli bir şekilde ele alınması, hassas laboratuar analizi, veri bütünlüğü ve kullanımı kolay raporlama prensipleri üzerinde kurulmuş olup, performans zirvesine ulaşmanıza yardım edebilir.

REACH

REACH ExxonMobil tesisleri, REACH (Kimyasal Maddelerin Tescili, Değerlendirmesi ve Onayı) olarak bilinen yeni Avrupa Birliği yönetmeliğine uyum sağlamak için gerekli faaliyetlere başlamıştır. REACH ve ExxonMobil'in uyum için başlattığı faaliyetler hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Muhendislik Hizmetlerimiz

Mobil önerisi, teknik uzmanlık konusunda tecrübeli saha mühendislerinin getirdiği yenilikçi programları ve hizmetleri içerir. Bu programlar ve hizmetler, aralarında sentetik ürünlerin de bulunduğu Mobil performans yağlarıyla birlikte, ekipmanlarınızın performans zirvesine ulaşmasına yardım etmek üzere tasarlanmıştır. Mobil’in iş yapma prensibi, farklı gereksinimlerinize karşılık vermek ve “Toplam Yağlama Masrafları”nızı düşürmek üzere tasarlanmış olup, gücünü aşağıdaki hizmetlerden almaktadır:

     
 

Mühendislik Hizmetleri, yağlama eğitimi, sistem incelemeleri, ayrıntılı yağlama planları ile kanıtlanmış performans yararları sağlar.

Egitim ve Tanıtım Faaliyetleri :

  • Endüstriyel ürün kullanıcıları için dönemsel seminerler verilerek, madeni yağ teknolojisinde ve kullanımında meydana gelen gelişmeler ve yenilikler tanıtılmakta,
  • Endüstriyel ürün kullanıcıları için özel eğitimler ve seminerler ile Mobil ürünleri tanıtmakta,
  • Otomotiv ürün kullanıcıları için oto sanayileri eğitimler ve tanıtımlar yapılmaktadır.
Ürün Güvenlik Bilgi Formları
Ürün Bültenleri
Copyright © 2011 kavilube.com.tr
Kavigroup IT Department