Ürün Bülteni Kütüphanesi
ExxonMobil, Esso, Exxon ve Mobil ürünlerinin bilgi bültenlerini arayabilir, görüntüleyebilir, yazıcıda basabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürün Bülteni için tıklayın >
Mobil yağları tavsiye rehberi
Aracınıza en uygun Mobil Yağını bulmak için kullanımı kolay Yağ Tavsiye Rehberimizden faydalanabilirsiniz >>
Haberler
En Çok Tıklanan Bağlantılar
Mobil 1 Lansman Filmi
Mobil 1 web sitesi
Motor sporlarında Mobil 1
Aracim icin En Dogru Yag?
Hızlı Erişim Linkleri

Kavigroup


Kavigroup şirketlerinin temelini, 1956 yılında Hasan Kavi tarafından Adana’da kurulan Kavi Lastik Kaplama Fabrikası oluşturmaktadır.

Başladığı tarihten bu yana gerekli yatırımları yaparak, gelişen teknolojiye uyum sağlayıp kendini yenileyen firmamız kendi alanında Türkiye’de liderliğini korumaktadır. En küçük motosiklet lastiğinden 57” kayak kamyonetlere kadar tüm lastik kaplama işlerinde uzmanlaşarak kalitesini devam ettirmektedir.

Kavigroup , BP Petrol İstasyonları, Mobil Madeni Yağ Distrübütörlüğü, yetkili satıcısı olduğu PORSCHE, SEAT ve KIA marka otomobillerin satış ve satış sonrası hizmetleri alanında etkinliğini sürdüren kuruluşlar topluluğudur.

Kavigroup, 1981 yılında Adana Yeşiloba BP Petrol İstasyonu, 1994 yılında Şakirpaşa BP Petrol İstasyonu ve 2006 yılında Mersin Mezitli BP Petrol İstasyonları ile petrol ve petrol yan ürünleri satışını gerçekleştirerek Hasan Kavi Petrol A.Ş.’yi, grup şirketleri bünyesine dahil etmiştir.

1994 yılından itibaren Madeni Yağ sektörü alanında faaliyet gösteren “Hasan Kavi Madeni Yağ” 1996 yılında Mobil Yağları Yetkili Distribütörlüğünü alıp, motorlu araç, fabrika ve inşaat şantiyelerinin her türlü madeni yağ ihtiyacını karşılayarak Adana, Gaziantep, Konya ve Antalya  depoları ile yaklaşık 2.500 bayi ağı ve satış noktası ile birlikte toplamda 20 il 176 ilçede faaliyetlerini sürdürerek madeni yağ pazarlama sektörünün devlerinden biri haline gelmiştir.

Otomobil ile ilgili tüm satış ve satış sonrası hizmetlerinin tek çatı altında müşteriye ulaştırılması konusunda, 1998 yılında grup bünyesinde KAVİ OTO kurulmuştur. Doğuş Otomotiv’in ithal ettiği SEAT marka araçların hizmetlerinin sunulduğu ADANA SEAT Plaza’yı , 2001 yılında şirketin ikinci şubesi olan Mersin SEAT Plaza’yı faaliyete geçirerek, daha iyi hizmet kalitesi elde etmek için, 4000m2 kapalı alan olmak üzere, toplam 7000m2 alanda hizmet kalitesini arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kavi Oto 2007 yılının ilk yarısında da Çelik Motor A.Ş.'nin ithal ettiği KIA marka araçların satış ve satış sonrası bayiliğini de bünyesine alarak, Adana KIA Plaza’da 4000m2 kapalı alan olmak üzere, toplam 8000m2 alanda, sektörde iki ayrı marka ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Kavi Oto büyüme hızını kesmeyerek 2012 yılında, Doğuş Otomotiv' in ithal ettiği PORSCHE marka araçların satış ve satış sonrası bayiliğini de bünyesine alarak Mersin Mezitli 'de çalışmalarını sürdürmektedir.

Otomotivle ile ilgili diğer hizmetlerden biri olan , ikinci el piyasasında liderliğini sürdüren DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) bayiliğini de Adana ve Mersin ilinde devam ettiren firma, çözüm ortakları olan Genel Sigorta ve Aksigorta Acenteliği ile de müşterinin tek bir çatı altında işlemlerinin hızlandırılmasını sağlayıp, müşteri odaklı çalışmalarına devam ederek, pazar payını büyütmeyi hedeflemiştir.

Hasan Kavi Pet.Ürün. A.Ş. 250 kişilik hizmet içi eğitimlerini tamamlamış, uzman personelleri ile birlikte Adana, Mersin, Gaziantep, Konya ve Antalya’da hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyonunu, müşteriye en iyi hizmeti sunmak adına, “Müşteri Odaklı Çalışıp – Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini İlke Edinme” olarak tarif eden firma, bugün Çukurova Bölgesinde güçlenerek büyümeye devam etmektedir.
Ürün Güvenlik Bilgi Formları
Ürün Bültenleri
Copyright © 2011 kavilube.com.tr
Kavigroup IT Department