Ürün Bülteni Kütüphanesi
ExxonMobil, Esso, Exxon ve Mobil ürünlerinin bilgi bültenlerini arayabilir, görüntüleyebilir, yazıcıda basabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürün Bülteni için tıklayın >
Mobil yağları tavsiye rehberi
Aracınıza en uygun Mobil Yağını bulmak için kullanımı kolay Yağ Tavsiye Rehberimizden faydalanabilirsiniz >>
Haberler
En Çok Tıklanan Bağlantılar
Mobil 1 Lansman Filmi
Mobil 1 web sitesi
Motor sporlarında Mobil 1
Aracim icin En Dogru Yag?
Hızlı Erişim Linkleri

Mobilube™ 1 SHC 75W-90: Yakıt tasarrufunu artırmaya yardımcı formül
Potansiyel yakıt tasarrufu sağlar

Tam sentetik Mobil motor yağları, ticari araçlar için geliştirilmiş yüksek performanslı Mobil şanzıman ve arka aks yağları, gresler ve Mobil özel ürünleri ile birlikte kullanıldığında filo operatörlerine yakıt tasarrufu da dahil olmak üzere pek çok avantaj sağlar.

Yenilikçi şanzıman ve diferansiyel tasarımları sayesinde, günümüzün düz şanzıman ve aks teknolojileri ağır hizmet vasıtalarının yük, tork, hız ve kontrol performanslarını hissedilir derecede artırdı. Bu tasarımlarla bağlantılı olarak yağlama ürünlerinin de daha yüksek performans, daha fazla randıman ve daha düşük işletme maliyeti sağlaması gündeme geldi. Ağır vasıtaların son dişlilerinde yağlama ürünlerinin en iyi şekilde dengelemesi gereken özellikler arasında sürtünme kontrolü, aşınmaya karşı koruma, ısıl kararlılık, kesme kararlılığı, paslanma ve korozyonu önleme ve keçe koruma yer almaktadır. Bu özelliklere sahip yağlar dişli ve keçelerin ömrünün uzun, aktarma organı işleyişinin pürüzsüz olmasını sağlar, yakıt tasarrufu sunar, çeşitli uygulamalarda ağır yük ve kuvvetli tork altında sorunsuz çalışır.

ExxonMobil tarafından bu ilerlemelerin ışığında geliştirilen tam sentetik ticari araç dişli yağı Mobilube™ 1 SHC 75W-90, olağanüstü performans sağlamanın yanında ağır vasıta güç aktarma sistemlerinde yağlamayla ilgili işletme maliyetlerinin düşürülmesine de yardımcı olmaktadır.

Teklif al »


Güç aktarma sistemi için sentetik yağ isteyin

Araçlarının tamir ve bakımını dışarıda yaptıran sürücü ve işletmeciler, tam sentetik şanzıman ve diferansiyel yağların araçların daha uzun süre ve daha tasarruflu çalışmasını sağlaması nedeniyle, bir sonraki bakımda araçlarında sentetik yağ kullanılmasını istemelidirler.

Ürün Güvenlik Bilgi Formları
Ürün Bültenleri
Copyright © 2011 kavilube.com.tr
Kavigroup IT Department