Ürün Bülteni Kütüphanesi
ExxonMobil, Esso, Exxon ve Mobil ürünlerinin bilgi bültenlerini arayabilir, görüntüleyebilir, yazıcıda basabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürün Bülteni için tıklayın >
Mobil yağları tavsiye rehberi
Aracınıza en uygun Mobil Yağını bulmak için kullanımı kolay Yağ Tavsiye Rehberimizden faydalanabilirsiniz >>
Haberler
En Çok Tıklanan Bağlantılar
Mobil 1 Lansman Filmi
Mobil 1 web sitesi
Motor sporlarında Mobil 1
Aracim icin En Dogru Yag?
Hızlı Erişim Linkleri

Mobil 1 Motorsports

Mobil 1 Yağları Yarış Motoru Performansını Maksimuma Çıkarır

Motor sporu Mobil 1 yağlarının deneneceği bir dizi koşul temin eder. Grand Prix yarışları Mobil 1 ürünleri için nihai ispat alanıdır çünkü yağlar performansı maksimuma çıkarmak için çok çalışmak zorundadır. Test koşullarının bu kadar çeşitli olması ExxonMobil’in hemen her sürüş koşulunda performans göstermesine ve koruma sağlamasına yardımcı olur, bu da motordaki aşı nmayı azaltan ve yakıt ekonomisini ve performansı potansiyel olarak arttıran ürünler temin edilmesi yoluyla tüm sürücülere fayda getiren bir şeydir.
Mobil l’in sadece yarışları kazanmak için değil, aynı zamanda ürünleri en zorlu ortamlarda deneyerek günlük yol araçlarında kullanılmak üzere son teknoloji ürünler geliştirmek için tüm dünyadaki motor sporu ekipleriyle beraber nasıl çalıştığını Öğrenebileceğiniz www.mobil1racing.com Mobil 1 yarış sitesine hoşgeldiniz.
Mobil 1 Racing 4T 15W-50, gelişmiş dört zamanlı motosiklet motor yağıdır. Bu ürün günümüzün yüksek performanslı motosikletleri için eşsiz performans seviyesi sağlamaya yardımcı olur. Bu yağlar 4-zamanlı motorları en zorlu çalışma koşulları altında bile temiz tutularak korunmasına yardımcı olur.
Teklif al »

Mobil 1 Racing 2T, günümüzün yüksek performanslı motosiklet, kar motosikleti ve fakir yağ/yakıt karışımı oranlı zincirli testerelerin ve diğer iki zamanlı uygulamaların yüksek düzeydeki yağlama taleplerini KARŞILAYACAK VEYA aşacak şekilde geliştirilmiş yüksek performanslı, tam sentetik, iki zamanlı motor yağıdır.

Mobil 1 Racing 2T, yakıta katıldığında çabuk karışması için önceden seyreltilmiştir.

Teklif al »
Ürün Güvenlik Bilgi Formları
Ürün Bültenleri
Copyright © 2011 kavilube.com.tr
Kavigroup IT Department