Ürün Bülteni Kütüphanesi
ExxonMobil, Esso, Exxon ve Mobil ürünlerinin bilgi bültenlerini arayabilir, görüntüleyebilir, yazıcıda basabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürün Bülteni için tıklayın >
Mobil yağları tavsiye rehberi
Aracınıza en uygun Mobil Yağını bulmak için kullanımı kolay Yağ Tavsiye Rehberimizden faydalanabilirsiniz >>
Haberler
En Çok Tıklanan Bağlantılar
Mobil 1 Lansman Filmi
Mobil 1 web sitesi
Motor sporlarında Mobil 1
Aracim icin En Dogru Yag?
Hızlı Erişim Linkleri

Mobil Markalı Gresler, daha fazla koruma ile üretkenliği arttırır

Mobil markalı gresler, özenle seçilmiş mineral ve sentetik bazlı sıvılardan, patentli kalınlaştırıcı teknolojileri ve sinerji sağlayan katkı maddeleriyle hazırlanmaktadır.

Modern üretim tekniklerinin kalite ve performansta elde ettiği ilerlemeler doğrultusunda tasarlanan Mobil gres serisi, sanayi makineleri ve hareketli ekipmanın muhtelif koşullar altında iyi çalışmasını sağlar.  Çok yüksek ve düşük sıcaklıklar, su ile temas, ağır veya ani yükler ve değişken hızlar gibi zorlu koşullarda bile iyi performans verir.

Farklı akışkanlık dereceleriyle geniş seçenekler sunan Mobil gresler, makinelerin tam formunda çalışmasını sağlayan üç önemli avantaja sahiptir:

·         Ekipman için en zorlu koşullarda bile güvenilirlik ve üretkenlik

·         Uzun gres ömrü ve yağlama aralıkları sayesinde düşük maliyetli yağlama ve daha az atık

·         ExxonMobil mühendislerinin uzman tavsiyeleriyle üretkenlik artış potansiyeli

Bakım maliyetlerini düşürmek, kârlılığı arttırmak için güvenilir çözüm sentetik Mobilith SHC™ gresler

Sentetik Mobilith SHC gresler, en zor uygulama koşullarının bile ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş, yüksek performanslı ürünlerdir.  Serinin formülünde dengeli oranlarda bulunan sentetik hidrokarbon esaslı sıvılar ve özel lityum kompleksi kalınlaştırıcı, çok çeşitli makine, araç ve parçaların yağlamasında mükemmel tutunma, yapı sağlamlığı ve suya dayanıklılık gibi ihtiyaçları karşılar.

Baz sıvıların düşük iç sürtünmesi ve yüksek doğal akışkanlık endeksi yatak ömürlerini uzatır, geniş bir sıcaklık aralığında uygulama imkanı sağlar ve madeni greslere göre daha uzun ömürlüdür.  Bunlar bakım maliyetlerini düşürmeye ve kârlılığı arttırmaya yardımcı olur.

Ürün Güvenlik Bilgi Formları
Ürün Bültenleri
Copyright © 2011 kavilube.com.tr
Kavigroup IT Department